Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-12-27
Warszawa, mazowieckie
Human Resources
angielski, niemiecki

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Płac z językiem niemieckim.

Specjalista ds. płac z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 190720/5634

Opis stanowiska:
  • obsługa wewnętrznych procesów płacowych firmy,
  • codzienny kontakt z pracownikami niemieckojęzycznymi,
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • naliczanie i sprawdzanie poprawności wynagrodzeń,
  • zapewnienie terminowych i dokładnych płatności płacowych,
  • rozwiązywanie wszystkich pytań związanych z listą płac pracowników i kontrahentów,
  • przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu pracownika,
  • przygotowywanie raportów płacowych ad hoc,
  • zapewnienie terminowych i dokładnych płatności składek i podatków związanych z płacami,
  • księgowanie listy płac w systemie księgowym dla celów raportowania US GAAP,
  • uzgodnienia bilansowe kont księgi głównej związanych z listą płac,
  • ścisła współpraca z działem HR,
  • udział w projektach związanych z płacami.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny),
  • min. 1 rok doświadczenia związanego z naliczaniem płac, mile widziane BPO/SSC,
  • wykształcenie wyższe  mile widziane ZZL lub pokrewne,
  • wiedza z zakresu niemieckiego prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office,
  • znajomość programu SAP,
  • rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjną lokalizację biura - tuż obok Ronda Daszyńskiego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która ceni długoterminową współpracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku o wysokiej kulturze biznesowej,
  • ciekawe i ambitne wyzwania oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego i awansów,
  • prywatną opiekę medyczną.