mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-10-21
Dyrektor Oddziału mLeasing
Nr ref. ASZ/138/1019
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe
Przejrzysty system wynagradzania Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Podejmujesz wyzwanie?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi doświadczeniami!
miejsce pracy: Wrocław, nr referencyjny: ASZ/138/1019

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Kierowanie ambitnym zespołem Doradców, motywowanie i wspieranie teamu w osiągnięciu wyznaczonych celów
  • Aktywna współpraca z oddziałami korporacyjnymi oraz z placówkami detalicznymi mBanku na podległym terenie
  • Pozyskiwanie do współpracy dostawców przedmiotów leasingu
  • Sprawowanie osobistej opieki handlowej nad kluczowymi klientami oddziału
  • Motywowanie oraz monitorowanie postępów wykonywanych zadań sprzedażowych podległego zespołu
  • Udział w procesie kredytowym oraz podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji

Możesz dołączyć do krakowskiego oddziału mLeasing w roli Dyrektora jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek  finanse  i bankowość lub zarządzanie)
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w branży finansowej, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym, najlepiej w branży leasingowej
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność motywowania oraz zarządzania zespołem sprzedażowym
  • Umiejętność delegowania zadań oraz celów

Szczególnie cenimy w naszych Pracownikach komunikatywność, zdolności do budowania i utrzymywania długofalowych relacji, empatię oraz otwartość na współpracę.

Poziom stanowiska
Dyrektor