Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-03
HR Manager
Nr ref. 35417_MP_PL
dolnośląskie
BPO/SSC, Human Resources
HR Manager

HR Manager

35417_MP_PL

  • Prowadzenie różnorodnych projektów i zarządzanie zespołem
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Auto służbowe lub car allowance
Opis stanowiska
  • Przygotowanie i realizowanie całościowej polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Realizacja ustalonych celów dla działu HR
  • Stworzenie, monitorowanie i prowadzenie procesu oceny pracowników
  • Aktywne tworzenie polityki szkoleń, kreowanie i wdrażanie programów rozwojowych
  • Planowanie oraz realizacja onboardingu nowych pracowników
  • Weryfikacja i rozwój polityki wynagrodzeń i systemów motywacyjnych
  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną firmy oraz komunikacją z rynkiem pracy (Employer Branding)
  • Zarządzanie procesem rekrutacji wewnętrznych z wykorzystaniem efektywnych metod oraz narzędzi rekrutacyjnych
  • Rozwijanie systemów motywacyjnych i zarządzanie benefitami pracowniczymi
  • Budowanie zaangażowania pracowników, przeprowadzanie badania opinii pracowników
Profil kandydata
  • Edukacja/Studia: minimalny stopień Magister w dziedzinie HR, Business lub pokrewnej;
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Rozumienie procesów HR i możliwość ich zastosowania w praktyce;
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość zagadnień prawa pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Podejście biznesowe, pro-aktywność, niekonwencjonalne i twórcze myślenie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik