Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-01-29
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Zakupy
angielski, niemiecki

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - lidera w branży usług wspólnych poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego do nowego projektu dla niemieckiego giganta z branży technologicznej.

Specjalista ds. Procesu Zamówień z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 180821/5660

Opis stanowiska:
  • tworzenie oraz koordynacja procesu zamówień,
  • mailowy oraz telefoniczny kontakt z Klientem w języku niemieckim,
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • kontrola nad obiegiem informacji,
  • kontrola nad dostępnością oraz dostawami towarów w porozumieniu z partnerami biznesowymi,
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
  • nadzór nad dokumentacją.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - C1,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację - min. B1,
  • znajomość oraz doświadczenie w pracy z SAP,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju w obszarze zamówień.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę dla największych światowych marek,
  • wiele ścieżek rozwoju zawodowego w oparciu o kompetencje,
  • szansę stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz ciekawe szkolenia językowe finansowane przez pracodawcę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna czy karta sportowa,
  • dodatkowe dni urlopu.