Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-11-20
Kraków, małopolskie
IT, BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski, norweski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, z uwagi na dynamiczny rozwój poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   IT Help Desk z językiem norweskim

IT Help Desk z językiem norweskim
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 190800/5663

Opis stanowiska:
  • rozwiązywanie problemów informatycznych partnerów biznesowych,
  • zarządzanie i śledzenie zgłoszeń IT (problemy: z logowaniem, z połączeniem internetowym),
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem w języku norweskim.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka norweskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta,
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • szkolenia,
  • dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.