Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-11-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Bankowości Elektronicznej na stanowisku:
Młodszy Specjalista ds. strony internetowej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • Czuwanie nad poprawnym działaniem i aktualizacją treści na stronie internetowej Banku
  • Wprowadzanie nowych i aktualizacja istniejących treści na stronie internetowej Banku  (w systemie zarządzania treścią CMS)
  • Tworzenie nowych podstron z istniejących komponentów zgodnie z otrzymanymi wymaganiami. Koordynacja przygotowania materiałów na stronę we współpracy z zespołami UX, Copywriterów, Grafików, SEO itd.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności na stronie internetowej Banku we współpracy z innymi jednostkami Banku, zespołami IT oraz testerów
  • Benchmark, rekomendowanie ulepszeń i nowych rozwiązań na stronie internetowej Banku

Wymagania:

  • Zainteresowanie obszarem związanym z tworzeniem i rozbudową stron internetowych
  • Umiejętność planowania i koordynowania kilku działań jednocześnie
  • Doskonała organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (pisemną i ustną)
  • Chęć uczenia się
  • Mile widziane podstawy HTML

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość rozwoju w zakresie tworzenia stron internetowych i prowadzenia projektów
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym kartę MultiSport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, programy zniżkowe
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.