Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-11-14
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:
Specjalista w Departamencie Komunikacji Marketingowej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

Przygotowywanie i realizacja planów wsparcia marketingowego dla produktów bankowych, w tym:
  • Nadzór i współtworzenie komunikacji marketingowej produktów i usług bankowych
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Banku odpowiedzialnymi za opracowywanie produktów i usług bankowych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi oraz firmami badawczymi
  • Współtworzenie planów marketingowych - nadzór nad adekwatnymi budżetami - samodzielne tworzenie materiałów BTL oraz współpraca przy tworzeniu kampanii ATL, online oraz prowadzeniu innych działań promocyjno-reklamowych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w komunikacji marketingowej obejmujące współpracę z agencjami reklamowymi, mediowymi (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji reklamowej)
  • Doświadczenie w zarządzaniu marką
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność tworzenia i weryfikowania tekstów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej w Centrali Banku Millennium w pełnym wymiarze godzin
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.