Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-31
Senior Kontroler Finansowy M/K
Nr ref. 35497_MP_PL
dolnośląskie
Kontroling, Księgowość, BPO/SSC

35497_MP_PL

Firma usługowa w trakcie ekspansji na rynek zagraniczny.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • dofinansowanie do języków
Opis stanowiska
  • Raportowanie zarządcze w tym sporządzanie budżetu i prognozy finansowej
  • Kontrola wykonania budżetu wraz z wyjaśnianiem odchyleń
  • Analiza kosztów i ich alokacji zgodnie z założeniami organizacji
  • Wprowadzanie i nadzorowanie nowych rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze finansów
  • Sporządzanie raportów finansowych
  • Udział w zamykaniu miesiąca
  • Tworzenie analiz ad hoc na potrzeby firmy
  • Konsolidacja raportów i przygotowywanie prezentacji dla członków Zarządu
  • Doskonalenia narzędzi do raportowania - wdrażanie optymalizacji
Profil kandydata
  • min. 5 letnie doświadczenie w kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w tworzeniu optymalizacji finansowych
  • Umiejętność tworzenia skonsolidowanych raportów
  • Znajomość programu MS Office, w szczególności Excel na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność dobrego planowania swojej pracy
  • Umiejętność pracy w grupie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista