Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-12-23
Senior Financial Controller
Nr ref. 190821/5686
Gdańsk, pomorskie
Kontroling, Księgowość

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego, który będzie odpowiedzialny za Kontroling w zakładzie produkcyjnym.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za przygotowywanie budżetów, forecastów i analizowanie odchyleń  w firmie produkcyjnej,
  • kontroling kosztów produkcyjnych, kalkulacja jednostkowego kosztu wytworzenia produktu,
  • przygotowanie  planów wieloletnich i analiz pod kątem opłacalności dokonywania inwestycji,
  • przygotowanie oraz prezentacja wyników finansowych zakładu produkcyjnego,
  • współpraca z Dyrektorem Produkcji oraz Łańcucha Dostaw,
  • zarządzanie systemem KPIs dla produkcji,
  • benchmarking kosztu wytworzenia produktu oraz kosztów związanych z łańcuchem dostaw w stosunku do firm konkurencyjnych.
Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Kontrolera Finansowego lub Specjalisty ds. Kontrolingu w firmie produkcyjnej,
  • wysokie umiejętności analistyczne,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SAP,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych (do 10% czasu),
  • bardzo dobra znajomość zasad kontrolingu produkcyjnego, budżetowania i analizowania odchyleń,
  • samodzielność, zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
  • pakiet benefitów.