mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-11-13
Specjalista ds. obsługi umów
Nr ref. RKO/147/1019
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKO/147/1019

Twoje zadania:

  • procesowanie wniosków o zmiany w umowach aktywnych
  • współpraca z klientem w zakresie przygotowywania dokumentów do cesji umowy leasingu
  • procesowanie wniosków o cesje umów leasing
  • analiza sytuacji finansowej klienta
  • współpraca w zakresie podpisywania dokumentów do cesji
  • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie zlecania wizji lokalnych
  • obsługa systemów informatycznych
  • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji

Masz to COŚ:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub prawnicze)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży finansowej lub leasingowej)
  • wiedza z zakresu finansów oraz apektów prawno-podatkowych
  • praktyczna znajomóść MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania konfliktów, umiejętności negocjacyjne
  • sumienność, dokładność, samodzielność

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office