Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-31
Specjalista ds. Podatków M/K
Nr ref. 35519_MP_PL
dolnośląskie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC

35519_MP_PL

Międzynarodowa firma produkcyjna, która elastycznie dostosowuje obowiązki Pracowników tak, aby oprócz podstawowych zadań mieli okazję rozwijać swoje mocne strony.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do szkoleń
Opis stanowiska
  • Nadzór i obliczanie wszystkich podatków bezpośrednich
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Analiza dokumentów finansowych pod kątem podatkowym
  • Dekretowanie dokumentów księgowych
  • Współudział w sporządzaniu raportu podsumowującego VAT UE
  • Dbanie o posiadanie aktualnych certyfikatów rezydencji
  • Bezpośrednia praca z biznesem - ocenianie nowych projektów i inwestycji pod kątem ryzyka podatkowego
  • Ciągła weryfikacja i raportowanie zmian podatkowych z perspektywy istotności dla firmy
  • Udział w projektach optymalizacyjnych w obszarze finansowym
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - ekonomiczne
  • Minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku księgowym w obszarze podatków
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • J. angielski komunikatywny - zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista