Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-11-25
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Warszawie na stanowisku:

Product Manager w obszarze Przedsiębiorstw w Departamencie Bankowości Elektronicznej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Generowanie pomysłów dotyczących nowych rozwiązań w zakresie bankowości internetowej i mobilnej dla przedsiębiorstw, weryfikowanie ich pod kątem możliwości wdrożenia i rekomendowanie najlepszych rozwiązań
  • Monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych technologii mogących znaleźć zastosowanie w bankowości elektronicznej
  • Bieżąca analiza istniejących na rynku systemów bankowości internetowej/mobilnej i rozwiązań proponowanych przez konkurencję
  • Prowadzenie projektów związanych z bankowością elektroniczną dla przedsiębiorstw począwszy od fazy analizy opłacalności do ostatecznego wdrożenia
  • Tworzenie wymagań biznesowych dotyczących zmian oraz nowych funkcji w systemach informatycznych
  • Udział w testach funkcjonalnych zmian wdrażanych w systemie bankowości elektronicznej
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu bankowości elektronicznej
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji dla Klientów strategicznych
  • Tworzenie treści instrukcji i materiałów marketingowych

Wymagania:

  • Minimum 4-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte w bankowości, firmach technologicznych lub consultingu
  • Bardzo dobra znajomość rynku w obszarach usług bankowych oraz płatności elektronicznych
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie we współpracy z jednostkami biznesowymi, IT, wsparcia i innymi
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, e-commerce, działalnością przedsiębiorstw w Internecie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel, Visio, Project
  • Wytrwałość w dążeniu do celu
  • Komunikatywność oraz umiejętność negocjacji
  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki ekonomiczne, informatyczne i pokrewne

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość udziału we wdrażaniu projektów opartych o nowoczesne technologie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym kartę MultiSport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, programy zniżkowe
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.