Michael Page
Data aktualizacji: 2019-11-18
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kontroler Finansowy / Finance Manager (Interim 12M)

Warszawa35666_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa sieć retail mająca sieć ok. 40 sklepów. Spółka ma dość niewielką strukturę organizacyjną (do 10 osób w biurze), a dzięki temu szybki proces decyzyjny. Firma szuka osoby o szerokich kompetencjach organizacyjnych zarówno w obszarze Finansów oraz gotowości do współpracy z biznesem koordynując m.in. procesy zakupowe.
Oferujemy
Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę zastępstwo, konkurencyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjne benefity. Siedziba spółki mieści się w okolicy Galerii Handlowej Arkadia.
Opis stanowiska
  • koordynacja obszaru finansów i kontrolingu spółki
  • kontrola procesu zakupu towarów
  • negocjacje i kontakty z partnerami biznesowymi
  • optymalizacja działań operacyjnych w sklepach w celu wzrostu rentowności
  • wspieranie procesów inwestycyjnych
  • budżetowanie i analiza danych finansowych (sprzedaż, marża, koszty itp.), badanie wyników,
  • finansowych poszczególnych sklepów i opracowywanie rekomendacji
  • wsparcie merytoryczne działu księgowego oraz kontrola poprawności i rzetelności zapisów
  • księgowych we współpracy z Głównym Księgowym
  • raportowanie danych finansowych do centrali w Danii
  • współpraca z audytorem zewnętrznym
  • kontrola operacyjna działania sklepów
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku jako Kontroler Finansowy lub Finance Manager
  • Umiejętność samodzielnej pracy nie tylko z Finansami ale również z Biznesem
  • Doświadczenie w spółce handlowej (towar, magazyn) jest warunkiem koniecznym
  • Język angielski na poziomie minimum b2 jest warunkiem koniecznym
  • Gotowość do podjęcia się projektu na ok. 12 miesięcy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik