Michael Page
Data aktualizacji: 2020-01-27
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

Warszawa35550_MP_PL

Naszym klientem jest niezwykle innowacyjna firma z branży medycznej. Misją organizacji jest zapewnienie możliwości ratowania zdrowia i życia całym rodzinom.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz dostęp do pakietu benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Biuro w samym centrum Warszawy,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w fantastycznym zespole,
  • Udział w rozwoju nowoczesnej organizacji, którą kieruje szlachetna misja.
Opis stanowiska
  • Nadzór i zarządzanie dokumentacją personalną,
  • Przygotowywanie i księgowanie listy płac,
  • Sporządzanie dokumentacji do ZUS, PFRON i deklaracji GUS, PFRON,
  • Nadzór nad regulaminami pracy, wynagradzania i ZFŚS,
  • Ewidencja czasu pracy, rozliczanie urlopów oraz zwolnień lekarskich,
  • Administracja benefitami,
  • Współpraca przy wdrażaniu systemu kadrowo-płacowego i modyfikacji z dostawcą oprogramowania,
  • Wystawianie zaświadczeń, tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych,
  • Bieżące doradztwo dla kadry zarządzającej w zakresie decyzji personalnych.
Profil kandydata
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze płacowej,
  • Biegła znajomość przepisów płacowych, Prawa Pracy, przepisów podatkowych i ZUS,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja pracy własnej.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista