Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-12-26
Andrychów, małopolskie
Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera w branży TSL, poszukujemy osoby która posiada cechy i umiejętności przywódcze by zarządzać kilkuosobowym zespołem na stanowisku

Team Leader/Kierownik w Dziale Spedycji
Miejsce pracy: Andrychów
Nr ref. 190856/5727

Opis stanowiska:
  • współudział w zarządzaniu zespołem - rozwój spedytorów, rekrutacja, weryfikacja poprawności zadań,
  • nadzorowanie pracy członków zespołu FTL,
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej,
  • rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami,
  • tworzenie raportów oraz statystyk,
  • wyznaczanie kierunków rozwoju,
  • reprezentowanie firmy, spotkania z klientami, konferencje, targi.
Wymagania:
  • doskonała znajomość rynku TSL w Polsce,
  • silne nastawienie na sukces,
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,
  • zdolność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • zdolności negocjacyjnych i skuteczności w działaniu,
  • znajomość przynajmniej jednego języka obcego.
Oferta obejmuje:
  • możliwość swobody w kreowaniu zespołu,
  • przejrzysty i bardzo motywujący system wynagrodzeń,
  • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • komfortowe warunki pracy,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • współpracę z rzetelnym pracodawcą i przyjazną atmosferę pracy.