Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-20
Specjalista ds. Marketingu
Nr ref. 35751_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC

mazowieckie35751_MP_PL

Firma posiadająca unikalny model, który opiera się na lokalnej wiedzy i relacjach, procesie zapewnienia jakości oraz wdrażaniu wiodącej technologii w celu dostarczania informacji tam, gdzie klienci tego potrzebują.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów.
  • Doskonałe środowisko pracy w międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z wieloma profesjonalistami w firmie.
  • Kultura organizacyjna firmy oparta na zasadach work-life balance.
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za wdrażanie i mierzenie sukcesu programu marketingowego mającego na celu zwiększenie pozycji marki na rynkach finansowych, korporacyjnych i akademickich,
  • Proaktywne identyfikowanie możliwości marketingowych / sprzedażowych w przełożeniu na działania podnoszące świadomość marki na terenie Polski i Europy Środkowo- Wschodniej,
  • Koordynowanie eventów online i offline w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej,
  • Tworzenie raportów i analiz konkurencji w Polsce,
  • Zarządzanie materiałami POS.
Profil kandydata
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wykonywania działań marketingowych na rynku B2B,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży informacji biznesowej,
  • Doświadczenie w zakresie SEO i generowania płatnych lead'ów,
  • Umiejętności kreatywne, analityczne i komunikacyjne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontami w mediach społecznościowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista