EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-12-12
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Praktykant w Zespole Business Development

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC
Gdańsk, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków
Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Odegrasz istotną rolę wspierając globalny rozwój naszych usług. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać zespół w procesach realizowanych przez obszar Business Development dla Sektora Finansowego, w tym w ofertowaniu i pozyskiwaniu nowych projektów i zleceń, zarządzaniu kluczowymi klientami oraz wyszukiwaniu i analizowaniu informacji dotyczących sektora finansowego

Twoje główne zadania:

  • wsparcie w przygotowaniu prezentacji i materiałów sprzedażowych na potrzeby procesów ofertowych dla kluczowych klientów EY w sektorze finansowym
  • wyszukiwanie i analizowanie informacji rynkowych z dostępnych źródeł wewnętrznych i zewnętrznych
  • przygotowanie cyklicznych komunikacji wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie bieżących wydarzeń w sektorze finansowym
  • nadzór nad spełnieniem formalnych wymogów przetargowych

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • wiedza o podstawach funkcjonowania przedsiębiorstw i gospodarki, w tym w szczególności rynku finansowego
  • umiejętności wyszukiwania, analizowania i archiwizowania informacji
  • umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, precyzyjnego formułowania wniosków i spostrzeżeń
  • wysokiego poziomu komunikowania się w formie pisemnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • bardzo dobrej znajomości w posługiwaniu się pakietem MS Office

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • zainteresowania bieżącymi wydarzeniami i najnowszymi trendami w sektorze finansowym w Polsce i na świecie zdolności komunikacyjnych,
  • doświadczenie w tworzeniu ofert sprzedażowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • kreatywności, pozytywnej energii i miłej osobowości

Kogo szukamy:

  • Student IV lub V rok studiów
  • Osoba zaangażowana w pracę i ceniąca sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.