MBE group
Data aktualizacji: 2020-01-28
Warszawa, mazowieckie
Analiza, Human Resources

Podobne oferty pracy

Łączymy pracodawców i kandydatów, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Obejmują one konsulting oraz wsparcie kreatywne i logistyczne dla pracodawców pod marką MBE:branding, działalność wydawniczą skierowaną do finansistów (serwis rekrutacyjny www.KarierawFinansach.pl oraz przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”) oraz obcokrajowców szukających zatrudnienia w Polsce (projekt Careers in Poland), a także system do zarządzania projektami rekrutacyjnymi – AppManager.

Rekrutujemy na stanowisko:

Research Executive/Badacz

Twoje zadania to:

  • organizacja, koordynacja i realizacja projektów badawczych dla największych (i tych mniejszych) pracodawców
  • moderowanie wywiadów jakościowych, analiza danych,  przygotowanie raportów i rekomendacji
  • komunikacja z zespołem kreatywnym w zakresie realizacji projektów

Wymagamy od Ciebie:

  • doświadczenia w prowadzeniu badań ilościowych i jakościowych (idealnie, jeśli dodatkowo wiesz, jak je przygotować)
  • dobrej znajomości technik i metod badań marketingowych
  • samodzielności i wykazywania inicjatywy
  • zdolności analitycznych, dokładności i przywiązywania uwagi do detali
  • świetnej organizacji pracy oraz systematyczności
  • pozytywnego myślenia i optymistycznego podejścia do życia
  • mile widziana będzie wiedza z branży HR (idealnie w employer brandingu)

Oferujemy:

  • współpracę w pełnym wymiarze godzin lub przy aktualnie realizowanych projektach w zależności od twojej dyspozycyjności
  • możliwość pracy zdalnej lub z biura w centrum Warszawy/Krakowa
  • formę umowy dopasowaną do Twoich potrzeb
  • bezpłatny kurs j. angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • nieformalną atmosferę w zgranym zespole
  • cotygodniową porcję świeżych owoców
Poziom stanowiska
Specjalista