Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-12-12
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość
Specjalista w Centrum Hipotecznym
Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną Pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy do Banku Millennium Kandydatów gotowych do podjęcia pracy we Wrocławiu w Centrum Obsługi Klienta na stanowisku:
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.: EB/COK/992

ZADANIA

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Brokerów Hipotecznych w obszarze kredytu hipotecznego
  • Udzielanie informacji o produkcie i procesie hipotecznym oraz jego poszczególnych etapach
  • Wsparcie Brokerów w zakresie obowiązujących procedur, wymaganych dokumentów
  • Komunikacja w zakresie kompletności wniosku i ewentualnych braków w aplikacji
  • Kontakt z analitykami kredytowymi
  • Pomoc w obsłudze technicznej aplikacji dedykowanej brokerom
    np. odblokowanie haseł dostępu

WYMAGANIA

  • Znajomość zagadnień związanych z kredytem hipotecznym poparta min rocznym doświadczeniem
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z pośrednikami sprzedaży w zakresie obsługi kredytów hipotecznych
  • Sumienność i dokładność
  • Nastawienie na szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i analityczne
  • Wykształcenie min. średnie

OFERUJEMY

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy - okolice wrocławskiego Rynku
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.