Michael Page
Data aktualizacji: 2020-04-24
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Specjalista - Modelowanie Ryzyka Kredytowego

Warszawa35917_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa instytucja świadcząca profesjonalne usługi doradcze.
Oferujemy
  • doskonałe warunki do rozwoju w ambitnym zespole
  • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • premie uzależnione od osiągniętych wyników
  • bogaty pakiet socjalny
  • atrakcyjna lokalizacja
Opis stanowiska
  • udział w projektach z zakresu ryzyka kredytowego
  • współtworzenie i walidacja modeli ryzyka kredytowego
  • tworzenie pisemnych raportów, analiz i podsumowań w ramach realizowanych projektów
  • przygotowanie analiz strategicznych oraz ekonomiczno-finansowych
  • wsparcie w zarządzaniu i pozyskiwaniu nowych projektów
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe (ekonomia bądź kierunki ścisłe)
  • 1-3 lat doświadczenia w bankowości, nadzorze finansowym lub w podobnym zespole innego Big 4
  • praktyczna znajomość jednego lub więcej języków przetwarzania i analizy danych (preferowane: R, SAS, Python)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość MS Excel

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista