Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-12-25
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Doradca ds. Faktoringu i Sprzedaży produktów Finansowania
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowania handlu w szczególności faktoringu
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i opiece nad portfelem Klientów
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • Znajomość rynku usług faktoringowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Główne zadania:

  • Sprzedaż prostych oraz strukturyzowanych produktów finansowania handlu istniejącym i przyszłym Klientom Banku oraz monitorowanie potrzeb obecnych Klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami Banku i pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy w zakresie produktów finansowania handlu w szczególności faktoringu
  • Ścisła współpraca z Doradcami Bankowymi obsługującymi Klienta Korporacyjnego
  • Zwiększanie wolumenu produktów faktoringowych i finansowania handlu na wyznaczonym portfelu Klientów
  • Uczestnictwo w procesie uruchamiania i realizacji transakcji faktoringowych

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wyznaczonych celów
  • Szansę na wdrażanie własnych inicjatyw w zakresie usprawniania procesów sprzedaży
  • Atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.