Michael Page
Data aktualizacji: 2019-12-10
Pruszków, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Kontroler Finansowy ds. Raportowania

Pruszków35884_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kolejnej osoby do zespołu kontrolingu, odpowiedzialnej m.in. za raportowanie grupowe.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • Opieka medyczna
  • Możliwość pracy z inspirującym bezpośrednim przełożonym
  • Przyjazna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz comiesięcznym raportowaniu grupowym
  • Tworzenie tygodniowych i miesięcznych raportów biznesowych
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego we wdrażaniu lokalnej i grupowej polityki finansowej
  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania, analiza odchyleń
  • Planowanie, prognozowanie i kontrola przepływów pieniężnych w spółce
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe - finanse i rachunkowość (lub podobne)
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics AX

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista