Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-12-31
Administrator Systemu TETA HR/ME
Nr ref. KwF/DKA/ZBU
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
angielski

Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Kadr na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DKA/ZBU

Zadania:

  • Administrowanie systemem TETA HR/ME
  • Konfiguracja systemu TETA HR/ME w zakresie:
    - Zarządzanie użytkownikami (PPZU)
    - Konfiguracja systemu w tym: etykiety, pola elastyczne, skrypty, formularze, mechanizmy transformacji
    - Konfiguracja mechanizmów workflow oraz obiegu dokumentów
    - Konfiguracja raportów: wydruki własne, generator raportów
    -  Aktualizacja systemu TETA HR/ME w oparciu o oprogramowanie dostarczone przez Producenta
  • Administracja i konfiguracja bazy danych Oracle systemu TETA HR/ME wraz z raportowaniem z wykorzystaniem języka SQL
  • Wsparcie migracji danych kadrowo-płacowych do systemu TETA HR/ME
  • Weryfikacja przeprowadzonych migracji
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności w systemie
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji powdrożeniowej i dokumentacji dla użytkowników końcowych
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń użytkowników wewnętrznych
  • Wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez użytkowników systemu TETA we współpracy z Dostawcą
  • Monitorowanie prawidłowości funkcjonowania systemu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Umiejętność analizowania problemów i proponowania rozwiązań
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu mapowań danych, wymiany danych między systemami
  • Ogólna znajomość procesów kadrowo-płacowych
  • Mile widziane oświadczenie we wdrażaniu lub administrowaniu systemem TETA
  • Mile widziana znajomość modułu kadrowo-płacowego systemu TETA lub innego systemu o podobnej funkcjonalności oraz znajomość systemu Płatnik
  • Samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, stałe wynagrodzenie oraz premię kwartalną
  • Możliwość skorzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe lub bilety do kina, dofinansowanie inicjatyw sportowo-kulturalnych, program ubezpieczeń grupowych
  • Dogodna lokalizacja - nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.