Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-04
Kierownik działu płac (m/f)
Nr ref. 36137_MP_PL
śląskie
Księgowość, BPO/SSC

36137_MP_PL

Naszym klientem jest firma z branży budowlanej z siedzibą na Śląsku. Ze względu na rozwój przedsiębiorstwa poszukujemy osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze zespół płacowy jako kierownik. Praca operacyjna również będzie się pojawiać, jednak w większej części będą to kwestie związane z zarządzaniem i administrowaniem zespołu specjalistów.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie, w bardzo rozwojowym środowisku,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Rewelacyjną atmosferę pracy w najwyższych standardach pracy,
  • Możliwość rozwinięcia umiejętności managerskich w wyspecjalizowanym zespole.
Opis stanowiska
  • Zarządzanie Zespołem płacowym i delegowanie zadań,
  • Koordynacja działań płacowych specjalistów pracujących w zespole,
  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów dotyczących danych płacowych,
  • Całość zagadnień dotyczących wypłat dla Pracowników: wynagrodzeń, nagród, składek,
  • Stały nadzór nad dokumentacją płacową: poprawne gromadzenie, aktualizacja, przechowywanie, raportowanie,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, PFRON, PIP),
  • Wsparcie merytoryczne dla członków zespołu.
Profil kandydata
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest konieczne,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i płacowych oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Doświadczenie w wynagrodzeniach zagranicznych będzie bardzo dużym atutem,
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • Umiejętność obsługiwania systemu płacowego oraz systemu Płatnik,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1) jest obligatoryjna.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik