Michael Page
Data aktualizacji: 2020-05-26
Continuous Improvement Expert
Nr ref. 36119_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC

mazowieckie36119_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Organizacja należy do międzynarodowej grupy w skład której wchodzi niespełna 200 fabryk na całym świecie. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest na północ od Warszawy.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy, wczasy pod gruszą
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
Opis stanowiska
  • Prowadzenie projektu zmieniającego kulturę organizacyjną z zakresu Lean Manufacturing,
  • Prowadzenie i koordynacja projektów doskonalących oraz Kaizen,
  • Wsparcie innych działów we wdrażaniu nowych narzędzi i projektów,
  • Utrzymanie efektów osiągniętych przy projektach optymalizujących,
  • Wprowadzenie zasad 5S i zapewnienie ich przestrzegania,
  • Zarządzanie procesem zgłaszania i wykorzystywania dobrych praktyk w zakładzie
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Teoretyczna oraz praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (np. 5S, WCM, TPM, Kaizen, 6 Sigma)
  • Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Umiejętność zarządzania procesami, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista