Michael Page
Data aktualizacji: 2020-01-23
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Specjalista ds. Administracji Personalnej

Warszawa36131_MP_PL

Naszym klientem jest globalna firma z branży produkcyjnej, która w Warszawie posiada swoje Centrum Usług Wspólnych. Portfolio firmy zawiera światowe marki, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Jako pracodawca, firma otrzymała wiele wyróżnień, między innymi tytuł Etycznej Firmy i Solidnego Pracodawcy
Oferujemy
  • Dostęp do benefitów (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie),
  • Kursy językowe,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowanie do studiów podyplomowych,
  • Nowoczesne biuro na warszawskich Włochach.
Opis stanowiska
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji dotyczącej przebiegu pracy,
  • Ewidencja czasu pracy, prowadzenie ewidencji urlopowej oraz chorobowej,
  • Współpraca z firmą zewnętrzną naliczającą płace,
  • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie dla pracowników oraz nadzór nad terminowym przeprowadzaniem szkoleń BHP,
  • Przygotowywanie i wydawanie niezbędnych pracownikom zaświadczeń, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z rozpoczęciem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy,
  • Obsługa systemu SAP,
  • Uczestnictwo w projektach w zakresie optymalizacji procesów kadrowych i płacowych,
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz pracowników w zakresie prawa pracy.
Profil kandydata
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w samodzielnej obsłudze kadrowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczne doświadczenie i znajomość przepisów związanych z prawem pracy, ubezpieczeniem społecznym oraz prawem podatkowym i cywilnym,
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista