Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-24
Specjalista ds. controllingu M/K
Nr ref. 36198_MP_PL
Trzebnica, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC

Trzebnica36198_MP_PL

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy doświadczonego kontrolera finansowego. Osoba zatrudniona na stanowisko będzie w pełni odpowiedzialna za procesy kontrolingowe, w ścisłej współpracy z dyrektorem finansowym.
Oferujemy
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej
Opis stanowiska
  • Wsparcie przy procesie budżetowania i forecastowania
  • Analiza odchyleń od budżetu i rekomendacja dalszych działań
  • Wykonywanie analiz finansowych i zestawień kosztowych
  • Praca w obszarze zarówno kosztów pośrednich jak i bezpośrednich
  • Przygotowywanie raportów finansowych
  • Udział we wdrażaniu optymalizacji finansowych
  • Wsparcie dyrektora finansowego we wszelkich operacyjnych zadaniach
Profil kandydata
  • Minimum 2- letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość i poruszanie się w programie EXCEL
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista