Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-02-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierujący Zespołem Zarządzania Projektami w Departamencie Procesów
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych i rozwojowych w Banku
  • Projektowanie rozwiązań i wymagań niezbędnych do rozwoju nowych oraz modyfikacji istniejących procesów bankowych
  • Prowadzenie inicjatyw i projektów od fazy analizy do wdrożenia,
  • Wykonywanie analiz biznesowych i specyfikacji
  • Wprowadzanie zmian i usprawnień wpływających na wzrost efektywności poszczególnych jednostek
  • Monitorowanie i raportowanie rezultatów wdrożeń i wprowadzonych rozwiązań
  • Monitorowanie projektów, tworzenie harmonogramów i dokumentacji projektowej
  • Definiowanie mierników ilościowych i jakościowych dla procesów i projektów (KPI/SLA)
  • Prowadzenie warsztatów i spotkań projektowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami o różnym stopniu złożoności
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość specyfiki procesów bankowych i finansowych
  • Praktyczna znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA
  • Umiejętność mapowania procesów (VSM, BPMS)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami i umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji: MS Excel/MS PowerPoint
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/spotkań projektowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa w działaniu
  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi oraz IT
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w Banku
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi całego Banku
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta MultiSport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, programy zniżkowe
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.