Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-29
Sales Manager Poland
Nr ref. 36349_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC, Sprzedaż

mazowieckie36349_MP_PL

Firma z listy Fortune 500. Lider na rynku w dostarczaniu innowacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań dla wiodących na świecie graczy w branży retail.
Oferujemy
  • Firma ukierunkowana na cel - szczęśliwi ludzie, zadowoleni klienci, zadowoleni konsumenci!
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w ramach międzynarodowego biznesu;
  • Współpraca z zespołem ponad 50 narodowości w ponad 55 krajach na całym świecie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Opis stanowiska
  • Rozwój firmy, aby stała się liderem na rynku,
  • Ciągłe poszukiwanie następnej okazji, jednocześnie budując silne relacje z klientami na wielu poziomach,
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z podejściem konsultacyjnym, które pomaga odnieść sukces i przekształcić każdą okazję w sukces,
  • Podróże w kraju, jak i za granicę, aby zawsze być dostępnym dla klientów, konsumentów i współpracowników,
  • Ciągłe powiększanie obecnego portfolio klientów w branży retail,
  • Zwiększenie sprzedaży zgodnie ze strategią i budżetem,
  • Ciągła identyfikacja, tworzenie ustrukturyzowanych planów i wykonywanie działań sprzedażowych w celu osiągnięcia prognoz sprzedaży i docelowych marż netto dla regionu,
  • Tworzenie silnych relacji na wielu poziomach w organizacji klienta i z powodzeniem przekształcanie ich w strategiczne, długoterminowe partnerstwo,
  • Ścisła współpraca z członkami wielu zespołów w Centrali, aby zapewnić spójność i ciągłość w dostarczaniu rozwiązań dla klientów.
Profil kandydata
  • Manager Sprzedaży z 8-letnim doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań dla branży retail,
  • Udokumentowane sukcesy w rozwoju firmy,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i doradcze,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz wytrwałe i przekonujące podejście,
  • Zmotywowany profesjonalista z mentalnością zwycięzcy, będący graczem zespołowym,
  • Umiejętność stawiania wyzwań sobie i swoim współpracownikom, aby osiągać najlepsze wyniki i być wiarygodnym partnerem,
  • Otwartość na częste podróże służbowe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego-warunek konieczny.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik