Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-23
Executive Assistant (m/f/)
Nr ref. 36375_MP_PL
Katowice, śląskie
BPO/SSC

Katowice36375_MP_PL

Moim klientem jest firma globalna firma usługowa ulokowana w Katowicach. Poszukuję osoby o bardzo wysokich umiejętnościach interpersonalnych i organizacyjnych z nienaganną prezencją biznesową, która nie traci głowy gdy okoliczności dynamicznie się zmieniają. Kluczowa jest również znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym w miarę swobodną rozmowę.
Oferujemy
  • Możliwości rozwoju zawodowego w samodzielnej roli w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,
  • Duża doza samodzielności i otwartość na pomysły i rozwiązania,
  • Bonus kwartalny,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
Opis stanowiska
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Dyrektorem i pozostałymi jednostkami organizacji,
  • Wsparcie Dyrektora w sprawach codziennych - zarządzanie kalendarzem, nadzór nad korespondencją,
  • Organizacja oraz wsparcie w obsłudze spotkań biznesowych, podróży czy wizyt gości
  • Przygotowywanie pism i dokumentów na potrzeby Dyrektora,
  • Udział w projektach aktualnie realizownych w organizacji
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i we współpracy z wyższą kadrą menadżerską,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2/C1),
  • Znajomość pakietu Office - szczególnie MS Excel oraz PowerPoint
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Nienaganna kultura osobista oraz prezencja biznesowa.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Asystent
Asystent