Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-18
Junior Business Controller
Nr ref. 36431_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Warszawa36431_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana na Mokotowie. W związku z kontynuacją strategii wzmacniania zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko Junior Commercial Contoller.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
Opis stanowiska
  • Czynny udział w procesie planowania oraz udział w opracowywaniu celów sprzedażowych,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu (dla działów sprzedaży i marketingu) oraz analiza odchyleń od budżetu wyników działalności operacyjnej,
  • Analiza i kontrola kosztów, wydawanie rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu,
  • Sporządzanie bieżących raportów oraz analiz finansowych (cyklicznych i ad hoc),
  • Modyfikacja i usprawnianie systemu raportowania
  • Udział w procesie budowania narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych
  • Wsparcie w opracowaniu strategicznych projektów komercyjnych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse etc.
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze analiz/kontrolingu
  • Bardzo dobra znajomość Excel, mile widziana znajomość VBA
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność wyciągania wniosków i prezentacji danych

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców