Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-08
Specjalista ds. Szkoleń
Nr ref. 36429_MP_PL
łódzkie
BPO/SSC

36429_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, z ugruntowaną pozycją na rynku, która oprócz przyjaznej atmosfery w pracy, oferuje bardzo bogaty i rozbudowany system benefitów oraz realne możliwości rozwoju.
Oferujemy
Umowa o pracę na czas określony (ok. 12 miesięcy) w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, Możliwość rozwoju zawodowego, Bardzo bogaty pakiet benefitów, Premia roczna, Transport pracowniczy na wyznaczonych trasach.
Opis stanowiska
Odpowiedzialność za aktywności szkoleniowe na przydzielonym obszarze fabryki, Kontakt z dostawcami szkoleń, monitorowanie płatności, Koordynacja i obsługa szkoleń,opieka nad uczestnikami, Przygotowywanie, rozwijanie i realizacja założonego planu szkoleń, Współpraca z kierownikami w zakresie identyfikacji i weryfikacji potrzeb rozwojowych pracowników, Przygotowanie i prezentacja analiz potrzeb szkoleniowych pracowników,
Profil kandydata
Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu psychologii lub ZZS, Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem Bardzo dobra znajomość MS Office - szczególnie programu Excel Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie Samodzielność oraz proaktywne podejście do wykonywanych zadań

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista