Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-08
Trade Marketing Manager
Nr ref. 36428_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC, Marketing

Podobne oferty pracy

mazowieckie36428_MP_PL

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w innowacyjnych produktach i usługach mobilnych, zatrudniająca 250 000 pracowników. Ponad 300 milionów klientów korzysta z ich produktów codziennie w 19 krajach.
Oferujemy
  • Interesująca i pełna wyzwań praca w szybko rozwijającej się firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Przyjazne środowisko pracy.
Opis stanowiska
  • Współtworzenie i wdrożenie planu działań marketingowych,
  • Koordynacja i zarządzanie wybranymi projektami,
  • Współpraca ze światowymi strukturami firmy w zakresie lokalnego wdrażania i koordynacji globalnych inicjatyw i projektów,
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy realizacji projektów komunikacyjnych,
  • Tworzenie budżetów i harmonogramów projektów,
  • Organizacja wydarzeń zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Wspieranie lokalnych zespołów sprzedażowych w prezentacji planów aktywacyjnych dużym klientom,
  • Wspieranie sprzedaży w przygotowaniu rocznych biznes planów dla kluczowych partnerów strategicznych,
  • Praca z Category Managementem i Działem Sprzedaży w celu zapewnienia, że wszystkie inicjatywy związane z dystrybucją i wizerunkiem marki są realizowane terminowo i prawidłowo dla określonej kategorii,
  • Zapewnienie doskonałości w realizacji sprzedaży poprzez materiały POS,
  • Opracowywanie, wykonywanie i monitorowanie promocji (przed i po).
Profil kandydata
  • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu handlowym lub dziale marketingu po stronie producenta lub operatora,
  • Gracz zespołowy, zdolny do budowania relacji na wszystkich poziomach i funkcjach,
  • Wielozadaniowość, kreatywność, duża motywacja do pracy w stylu "all hands onboard", również pod presją czasu - typ "człowieka orkiestry",
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych a także kompetencje miękkie (relacyjność oraz komunikacja),
  • Solidne umiejętności analityczne z pewnym doświadczeniem w korzystaniu z danych rynkowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Microsoft Excel, Word, PowerPoint),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik