Biznes Butik sp. z o.o. sp. k.
Data aktualizacji: 2020-02-18
Łódź, łódzkie
Księgowość
Specjalista ds. finansów

Biznes Butik sp. z o.o. sp.k. jest firmą zajmującą się doradztwem biznesowym. Bierzemy udział w realizacji projektów inwestycyjnych, restrukturyzacyjnych i rozwojowych dla sektora MŚP, dużych korporacji, JST oraz grup kapitałowych. W zakresie naszych usług jest wsparcie klientów w pozyskiwaniu finansowania zarówno zwrotnego jak i bezzwrotnego. Uczestniczymy w przygotowaniu kompletnej dokumentacji kredytowej, aplikacyjnej oraz pozostałych dokumentów wymaganych przez instytucje finansujące.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Udział w spotkaniach z klientem, pozyskiwanie informacji finansowych od klienta, współpraca z biurami rachunkowymi i działami księgowości,
  • Analizy możliwości finansowania zewnętrznego dla projektów: inwestycyjnych, B+R, infrastrukturalnych, środowiskowych,
  • W zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego: przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej na potrzeby dofinansowania, pożyczek i kredytów,
  • Wsparcie doradcze - merytoryczne dla klienta w zakresie rozwoju biznesu,
  • Przygotowanie raportów finansowych, projekcji sprawozdań finansowych i biznesplanów,
  • Przygotowanie analiz finansowych na potrzeby badania potencjału klienta,
  • Analiza rentowności m.in. inwestycji, produktu, regionu, kategorii itp.,
  • Udział w realizacji projektów w tym rozliczenie pozyskanego finansowania zewnętrznego.

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarze analiz finansowych,
  • Doświadczenie w opracowywaniu raportów i analiz finansowych na potrzeby dokumentów strategicznych i operacyjnych adekwatnych do opisu stanowiska pracy,
  • Biegła znajomość pakietu Office 365 w szczególności Excel, Word, Outlook. Pracujemy również na bardziej zaawansowanych aplikacjach takich jak Sharepoint, Teams, Forms, OneDrive.
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji zarówno z klientem jak i w zespole,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Samodzielność, skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność biznesowa i orientacja na cel.

Oferujemy:

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, faktura,
  • Praca w dynamicznym środowisku z twórczymi ludźmi,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klientów z wielu branż,
  • Możliwość realizowania własnych projektów,
  • Rozwój swoich umiejętności oraz realną szansę awansu – nasze przedsiębiorstwo wciąż się rozwija i poszerza swoją działalność, dzięki czemu każdy ma szansę na rozwijanie swoich umiejętności oraz udział w ciekawych projektach,
  • Imprezy integracyjne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj" do dnia 28.02.2020 r. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2018 poz. 1000". Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista