Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-19
Gliwice, śląskie
IT, Inżynieria
IT Specialist - II linia wsparcia monitoring

Podobne oferty pracy

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Gliwice
7-10-48488

Dla naszego Klienta, szwedzkiej spółki IT Services, poszukujemy osoby na stanowisko IT Specialist, która dołączy do zespołu Monitoring Administratorów.

Zakres obowiązków:

  • analizie i zdalnym rozwiązywaniu złożonych incydentów w zakresie II linii wsparcia (systemy, sieci, aplikacje)
  • identyfikacji, diagnozie oraz reagowaniu na problemy wspólnie z administratorami oraz specjalistami IT
  • uczestnictwie w projektach międzynarodowych
  • poprawie i usprawnianiu codziennych działań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe licencjackie (informatyka lub pokrewne preferowane)
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym ze wsparciem technicznym
  • minimum podstawowa wiedza w zakresie serwerów, sieci i aplikacji
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • gotowość do pracy zmianowej (7-19/19-7)

Korzyści:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • budżet na szkolenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie (w oparciu o rynek śląski)
  • szeroki pakiet socjalny (m.in. opieka zdrowotna, karta multisport)
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista