Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Gliwice, śląskie
IT
Senior Node.js Developer - Nowa Inwestycja IT

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Gliwice
7-10-56561
Dla naszego Klienta, nowo powstałej organizacji w branży IT o kapitale niemieckim na terenie Gliwic poszukujemy Senior Node.js Developera. Nasz Klient tworzy aplikacje webowe i mobilne dla branży przemysłowej. Firma mocno inwestuje w AI i machine learnin.

Zakres obowiązków:

Senior Node.js Developer będzie odpowiedzialny za stworzenie od postaw nowej aplikacji webowej służącej do analizy i wizualizacji danych (Big Data). Node.js Developer będzie się skupiał przede wszystkim na stworzeniu architektury i rozwoju back-endu aplikacji

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze rozwoju aplikacji webowych
  • Znajomość technologii takich jakNode.js, JavaScript, TypeScript
  • j. angielski na poziomie zaawansowanym, min. B2

Korzyści:

  • udział w rozwoju nowej organizacji na terenie Śląska
  • płaska struktura organizacji
  • wynagrodzenie na poziomie do 17 000 PLN brutto na UoP
  • możliwość wspólpracy na zasadzie B2B
  • międzynarodowe projekty
  • praca z najnowszymi technologiami związanymi z AI
  • pakiet benefitów takich jak prywatna opieka medyczna i multikafeteria
  • perspektywa rozwoju na stanowisko team leadera
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista