Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Katowice, śląskie
Administracja
angielski
Asystentka biura za znajomością j. angielskiego

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Katowice
7-12-56513

Dla naszego klienta, organizacji zajmującej się wsparciem technicznym spółek wchodzących w skład międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka biura ze znajomością j. angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla managerów,
  • Obsługa faktur w systemie SAP,
  • Wsparcie w organizacji spotkań, wydarzeń i podróży służbowych, dokonywanie niezbędnych rezerwacji,
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz rejestracja korespondencji i zapewnianie efektywnego przepływu informacji,
  • Organizacja pracy recepcji,
  • Koordynacja współpracy z dostawcami: zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze,
  • Reagowanie na bieżące potrzeby Spółki.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Biegła umiejętność obsługi MS Office,
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • Samodzielność w działaniu, dokładność oraz postawa proaktywna.

Korzyści:

  • Umowę na rok z możliwością przedłużenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość korzystania z najnowszych technologii,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport),
  • Elastyczne godziny pracy (6:009:00, poniedziałek-czwartek8,5h, piątek 6h).
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Asystent
Języki
angielski