Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Specjalista ds. Rekrutacji
Nr ref. 9-12-56492
Lokalizacja ukryta
Księgowość, Human Resources, Inżynieria

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Lokalizacja ukryta
9-12-56492

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych zgodnie z planem zatrudnienia;
  • Administrowanie i zarządzanie bazą danych kandydatów;
  • Codzienna współpraca z Managerami;
  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi;
  • Prowadzenie exit interviews;
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, psychologia, socjologia);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność współpracy;
  • astawienie na cel;
  • Nastawienie na sukces;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Korzyści:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i o znanej marce;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dofinansowanie posiłków;
  • Opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do nauki j. angielskiego;
  • Siłownia w miejscu pracy;
  • Karta sportowa;
  • Plan emerytalny;
  • Transport do miejsca pracy na wyznaczonych trasach.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista