Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Bielsko-Biała, śląskie
IT

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Senior C++ Developer - nowy oddział w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
7-10-56477
Dla naszego Klienta, który niedawno otworzył biuro w Bielsku-Białej poszukujemy osób gotowych podjąć wyzwanie dołączenia do nowego zespołu rozwijającego kluczowy dla organizacji produkt. Stanowisko: Senior C++ Developer

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i rozwijanie aplikacji
  • wdrażanie nowych funkcji produktu zgodnie ze specyfikacjami i wymogami klientów
  • rozwiazywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • współpraca z zespołem testerskim

Wymagania:

  • powyżej 5 lat doświadczenia w programowaniu C++/C
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość różnych kompilatorów (np. GCC) oraz narzędzi Visual Studio, GIT
  • znajomość protokołów sieciowych głównie TCP/IP
  • umiejętność debugowania w różnych środowiskach
  • mile widziane obycie i znajomość systemów wbudowanych

Korzyści:

  • możliwość pracy w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • elastyczne godziny pracy
  • kurs języka angielskiego w biurze
  • prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie
  • bezpłatny parking
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista