Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-07
Rekruter
Nr ref. 3-19-56467
Warszawa, mazowieckie
Human Resources, Administracja
Rekruter
Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Rekruter
Miejsce pracy: Warszawa
3-19-56467

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się szwajcarskiej firmy outsourcingowej poszukujemy osoby na stanowisko : REKRUTER

Zakres obowiązków:

  • - całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru IT:
  • pisanie ogłoszeń, selekcja CV,
  • przeprowadzanie weryfikacji językowych
  • direct search
  • prowadzenie wywiadów telefonicznych
  • współpraca z managerami

Wymagania:

  • - Minimum pół roku doświadczenia w obszarze rekrutacji, w szczególności doświadczenie w sourcingu Kandydatów
  • - Znajomość narzędzi i metod pozyskiwania kandydatów ( glownie Linkedin)
  • - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2+)
  • - Komunikatywność i zaangażowanie

Korzyści:

  • - Umowa o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • - Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • - Zróżnicowane zadania
  • - Możliwość realizacji własnych pomysłów

Istnieje mozliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu, nie mniej niż 3/4 etatu

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista