Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Management Trainee
Nr ref. 9-24-56096
Łódź, łódzkie
Logistyka, Marketing

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Łódź
9-24-56096

Sport to całe Twoje życie? Kochasz pracować z ludźmi? Chcesz połączyź te dwie rzeczy? Jeśli TAK, to szukamy właśnie Ciebie! Nasz klient, międzynarodowa rozpoznawalna firma z branży sportowej, umożliwi Ci zdobycie wszechstronnego doświadczenia w obszarze Zarządzania.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu;
  • Monitorowanie i koordynowanie aktywności pracowników;
  • Przeprowadzanie rozmów i ocen pracowniczych;
  • Motywowanie oraz koordynacja pracy zespołu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2);
  • Zdolność do zarządzania, rozwoju i motywacji innych;
  • Wysokie zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz zespołu;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Chęć i możliwości do wyjazdów służbowych.

Korzyści:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazna i SPORTOWA atmosfera pracy;
  • Szybki rozwój zawodowy w hierarchii firmy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista