Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Administracja
angielski, niemiecki
Business Support Specialist with German

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Warszawa
1-26-55474

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora fin-tech, szukamy osób z biegłą znajomością języka niemieckiego i angielskiego na stanowisko: Business Support Specialist with German

Zakres obowiązków:

  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami biznesowymi: wyjaśnianie aspektów finansowych oraz technicznych, zadania administracyjne w systemie, odpowiadanie na zapytania dotyczące umów oraz kontraktów, aktywowanie nowych usług i produktów dla klientów
  • odpowiadanie na pytania klientów biznesowych z zakresu bezpieczeństwa płatności elektronicznych
  • aktualizowanie bazy klientów w procesie przyznawania licencji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta, finansach lub administracji
  • komunikatywność, chęć pracy w międzynarodowym środowisku

Korzyści:

  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna, karta lunchowa i karta Multisport
  • dofinansowanie transportu miejskiego i kursów językowych
  • atrakcyjna lokalizacja biura (centrum)
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista