Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Łódź, łódzkie
Human Resources, Administracja, Marketing
Senior Recruitment Consultant/Business Consultant

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Łódź
9-12-54124

Jako Grafton Recruitment jesteśmy renomowaną, międzynarodową firmą consultingową zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym. Aktualnie do naszego pełnego energii zespołu Grafton w Łodzi poszukujemy równie dynamicznej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem w branży doradztwa personalnego, która będzie samodzielnie prowadzić projekty na stanowiska Specjalistyczne i Managerskie w obszarze rynku BSS oraz Corporate. Jeżeli zatem jesteś osobą, którą cechują „Can do attitude” oraz „Team spirit” – chętnie zobaczymy Twoją aplikację :)

Zakres obowiązków:

  • - Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w branży SSC/BPO & Corporate – od stanowisk specjalistycznych po managerskie
  • - Praca w zespole projektowym realizującym rekrutacje dla kluczowych Klientów Grafton
  • - Obsługa Klientów firmy oraz aktywne rozwijanie kontaktów biznesowychprzygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy itp.
  • - Możliwość angażowania się w dodatkowe inicjatywy związane z doradztwem na rzecz zagranicznych inwestorów, przygotowywaniem analiz rynkowych oraz przetargów na usługi rekrutacyjne
  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowisk Team Leadera, Recruitment Project Managera lub Recruitment Experta

Wymagania:

  • - Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla
  • - Preferowany minimum rok w prowadzaniu rekrutacji dla sektora SSC/BPO & Corporate
  • - Znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacyjnych
  • - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego będzie atutem – nasi Kandydaci i Klienci to w dużej mierze osoby anglojęzyczne
  • - Nastawienie na ciągły rozwój i wprowadzenie rozwiązań optymalizujących proces rekrutacji i i komunikacji z klietami
  • - Wysoka kultura osobista, biznesowe percepcja, dojrzałość oraz pozytywna energia do pracy w zespole:)
  • - Duży poziom samodzielności i zaangażowania

Korzyści:

  • - Wyjątkowa atmosfera pracy w entuzjastycznym zespole
  • - Możliwość awansu na stanowisko Lidera Zespołu lub ścieżka expercka do wyboru
  • Doskonalenia warsztatu pracy wspartego pakietem szkoleń
  • - Praca zgodnie z najwyższymi standardami w oparciu o normy ISO.
  • - Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny – umowa o pracę
  • - Atrakcyjna lokalizacja biura – ścisłe Centrum ŁodziOFF Piotrkowska Center;
  • - Elastyczne godziny pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista