Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Starszy księgowy OTC
Nr ref. 7-12-52745
Katowice, śląskie
Księgowość, Obsługa klienta

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Katowice
7-12-52745

Dla naszego wieloletniego Klienta, który prowadzi centrum biznesowe dedykowane dla realizacji prestiżowych projektów w obszarze finansów i księgowości w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy księgowych zainteresowanych pracą w ramach obszaru Order to Cash:

Zakres obowiązków:

  • księgowanie wpływów oraz wyciągów bankowych,
  • sprawdzanie rozrachunków z klientami oraz wyjaśnianie różnic,
  • bieżąca analiza spływu należności,
  • badanie i rozwiązywanie problemów OTC,
  • weryfikowanie oraz przetwarzanie danych finansowych za pomocą różnych narzędzi i systemów,
  • przygotowywanie dokumentów oraz raportów.

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale OTC,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Korzyści:

  • już pierwsza umowa na czas nieokreślony,
  • możliwość podjęcia pracy w zupełnie nowym zespole,
  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języków obcych,
  • możliwość kształtowania zasad i procedur obowiązujących w nowej strukturze,
  • bogaty pakiet szkoleń prowadzony przez doświadczonych trenerów wewnętrznych oraz ekspertów w dziedzinie finansów i księgowości,
  • realna możliwość dalszego rozwoju i budowania swojej kariery,
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, szeroki wybór kursów językowych).
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista