Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-21
Kraków, małopolskie
Human Resources

Podobne oferty pracy

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Senior Rekruter/ Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Kraków
6-26-51215

Dla naszego nowego klienta z branży Automotive firmy, która w tym oraz kolejnym roku planuje intensywny wzrost poszukujemy kandydata z dużym doświadczeniem w obszarze Rekrutacji, zaczynając od sourcingu, aż po składanie ofert i udzielanie informacji zwrotnej, a także on-boarding kandydatów. Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za proces End to End.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów (Linkedin, Boolean Search, Goldenline, Facebook oraz inne źródła)
  • Udział w targach pracy oraz eventach branżowych
  • Przeprowadzanie testów oraz rozmów rekrutacyjnych zarówno screening jak i face to face
  • Przygotowywanie, pisanie, publikacja ogłoszeń o pracę
  • Zarządzanie oraz koordynacja pracy Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji
  • Zarządzanie komunikacją wewnątrz organizacji
  • Budowanie wzorowego candidate experience
  • Aktywny wpływ na budowanie procesu rekrutacji oraz działu HR
  • Umiejętność oceny sytuacji panującej na rynku w odniesieniu do prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie raportów
  • Kontakt z agencjami i zewnętrznymi dostawcami
  • Współpraca z innymi pracownikami działu HR

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie C1
  • 3letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end to end
  • Wiedza oraz znajomość aktywnych metod poszukiwania kandydatów
  • Doświadczenie oraz wiedza z zakresu usprawniania procesu rekrutacji, a także różnorodnych narzędzi wyszukiwania kandydatów
  • Wysoki poziom profesjonalizmu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Chęć rozwoju w IT
  • Zdolności przywódcze
  • Znajomość branży IT (doświadczenie w tym obszarze) będzie traktowane jako plus
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi

Korzyści:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Różnego rodzaju dodatki pozapłacowe
  • Szkolenia (w tym kursy językowe)
  • Owoce w biurze
  • Eventy firmowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista