mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-02-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Wsparcie mentora Dostęp do bazy szkoleń i książek Umowę
o pracę
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Kartę sportową Dostosowanie grafiku do Twoich zajęć

Pierwsza praca? Czekamy na Ciebie!

Zaczniesz z nami?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi częstszym uśmiechem na twarzy! :)
Praktykant/ka w Oddziale Korporacyjnym
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/149/1219

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • wsparcie doradców oraz analityków w zespołach sprzedażowych
  • zadania związane z otwieraniem rachunku bankowego - weryfikacja dokumentów legalizacyjnych oraz bankowych, także w zakresie zgodności z regulacjami compliance
  • przygotowywanie modyfikacji uprawnień do rachunków bankowych
  • przekazywanie dokumentacji do dalszej realizacji w dedykowanych do tego jednostkach banku
  • realizowanie zleceń składanych przez klientów bezpośrednio w oddziale
  • zadania związane z zapewnieniem sprawnego funkcjonowania oddziału

Jeżeli dołączysz do naszego zespołu zapewnimy Ci pełne wsparcie i dobre wprowadzenie do obszaru bankowości korporacyjnej!

  • jesteś absolwentem studiów wyższych ekonomicznych (ewentualnie pokrewnych) lub jesteś studentem ostatnich lat studiów
  • chcesz zdobyć doświadczenie i rozwijać się w bankowości korporacyjnej
  • umiesz współpracować i terminowo realizować powierzone zadania
  • charakteryzuje cię dobra organizacja pracy, komunikatywność i rzetelność
  • jesteś ambitny i otwarty na zdobywanie nowej wiedzy
  • masz otwartość do podjęcia współpracy w pełnym wymiarze godziny (40h tygodniowo)