Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-02-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość, Project Management
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Marketingu Bankowości Detalicznej

na stanowisku:
Product Manager w Wydziale Rachunków
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DMD/WRB

Główne zadania:

  • Zarządzanie ofertą rachunków bieżących / usługami płatności / usług dodanych dla klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstw oraz jej rozwijanie
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów dotyczących akwizycji klientów indywidualnych i aktywacji w oparciu o ofertę rachunków
  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju oferty rachunków bieżących i usług dodanych we współpracy z innymi jednostkami Banku i partnerami zewnętrznymi
  • Zarządzanie ofertą cenową ww. produktów
  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie rachunków i usług dodanych
  • Monitorowanie realizacji projektów w obszarze kont
  • Przygotowywanie specyfikacji dla obszaru IT
  • Analiza i monitorowanie portfela Klientów
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • Współpraca między departamentowa w zakresie obsługi produktów
  • Przygotowywanie szkoleń produktowych
  • Opracowywanie dokumentacji i procedur dotyczących produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: marketing i zarządzanie, bankowość i finanse, ekonomia
  • Min 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produktami bankowymi i prowadzeniu projektów związanych z akwizycją i aktywacją Klientów
  • Bardzo dobra znajomość rynku bankowego
  • Bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży produktów bankowych
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju w ramach Grupy Banku Millennium S.A.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.