Michael Page
Data aktualizacji: 2020-04-07
Software Engineer C/C++
Nr ref. 36534_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC, Inżynieria
Data aktualizacji: 2020-04-07 Aplikuj

Wrocław36534_MP_PL

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijające się centrum R&D. pracujące nad nowymi technologiami dla Przemysłu 4.0.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pakiet akcji
  • prywatny pakiet medyczny
  • karta sportowa Multisport
  • ubezpieczenie na zdrowie i życie
  • system patentowy
  • system poleceń
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego
  • biblioteka firmowa
  • możliwość pracy zdalnej (min. 2 dni w miesiącu)
Opis stanowiska
Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijające się centrum R&D. pracujące nad nowymi technologiami dla Przemysłu 4.0 (technologie addytywne).
Profil kandydata
  • Bardzo dobra znajomość C++ (tworzenie aplikacji desktopowych pod Windows)
  • Dobra znajomość C (tworzenie aplikacji w systemach wbudowanych)
  • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego
  • Wykszatłcenie wyższe w obszarze elektroniki/informatyki/mechatroniki
  • Znajomość j. angielskiego - poziom bardzo dobry (min. B2)
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych opartych na TCP/IP, RS232, USB
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów z rodziny STM32 (ARM)
  • Umiejętność pracy z GITem
  • Doświadczenie w uruchamianiu/debugowaniu systemów wbudowanych
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji oprogramowania
  • Nastawienie na rozwój i ciągłe poszerzanie wiedzy (z uwagi na badawczo-rozwojowe środowisko)
  • Komunikatywność, kreatywność, poczucie odpowiedzialności za produkt i projekt

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców