Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-23
Talent Acquisition Consultant
Nr ref. 36515_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Warszawa36515_MP_PL

Naszym klientem jest globalna firma z branży food z bardzo rozpoznawalnym brandem. Organizacja przykłada bardzo dużą uwagę do rozwoju i komfortu pracowników, oczekując zaangażowania i entuzjazmu. Poszukiwany TAC będzie należał do międzynarodowego zespołu i raportował do Talent Managera w Polsce.
Oferujemy
  • Realna możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji,
  • Rozbudowany pakiet benefitów,
  • Fantastyczny zespół, który będzie celebrował Twoje sukcesy,
  • Nowoczesne i kolorowe biuro w biznesowej części Mokotowa
Opis stanowiska
  • Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych,
  • Poszukiwanie kandydatów na podstawie różnorodnych źródeł, w tym poszukiwania bezpośrednie (direct search),
  • Bliska współpraca z managerami i wsparcie w tworzeniu strategii rekrutacyjnej,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami, negocjowanie warunków i koordynowanie procesów,
  • Realizacja procesów oceny rocznej, budowanie planów sukcesji, wsparcie rozwoju pracowników,
  • Tworzenie i prowadzenie programów rozwojowych,
  • Administracja procesami rekrutacji i rozwoju - odpowiedzialność za poprawność dokumentacji, zarządzanie systemem, prowadzenie analiz, przygotowywanie prezentacji,
  • Udział w projektach we współpracy z innymi zespołami HR (m.in. EB, Trenerami)
Profil kandydata
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnych procesów rekrutacyjnych oraz wsparciu rozwoju talentów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Rozbudowane umiejętności komunikacyjne i współpracy z biznesem,
  • Energia, pasja i wrodzona ciekawość,
  • Dobra znajomość MS Office i łatwość w poznawaniu nowych systemów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista