EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-02-17
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Konsultantka/Konsultant eDiscovery - Zarządzanie Ryzykiem Nadużyć
Zespół Zarządzania Ryzykiem Nadużyć EY pomaga polskim i międzynarodowym firmom mierzyć się z problemem przestępstw i nadużyć gospodarczych. Ludzie uwielbiają wysyłać maile i robią to na ogromną skalę. Stąd też, aby zapewnić szybką reakcję w znalezieniu dowodów elektronicznych w mailach i dokumentach, potrzebne było opracowanie skutecznego podejścia. Tak powstało eDiscovery - śledczy przegląd maili i dokumentów na potrzeby dochodzeń wewnętrznych, postępowań sądowych lub przed organami administracji publicznej.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Zostań częścią 40-osobowego zespołu, który łączy w sobie najlepsze cechy start-up’ów (innowacyjność, swoboda działania i brak anonimowości) oraz korporacji (komfortowe miejsce pracy, bezpieczeństwo finansowe, stabilność i benefity). Będziesz miał możliwość wykorzystywanie najnowszych rozwiązań IT (NUIX, Relativity, XRY, UFED) do zbierania i przygotowywania danych elektronicznych z komputerów, serwerów, smartfonów i innych źródeł do wyszukiwania, przeglądu i wykorzystania jako dowody elektroniczne.

Przykłady naszych projektów:

  • pomogliśmy w ustaleniu, czy jeden z lokalnych banków był zaangażowany w szacowaniu    kursów WIBOR, co wymagało analizy m.in. maili, danych z komunikatorów Bloomberg i Thomson Reuters oraz tysięcy godzin nagranych rozmów,
  • gdy spór dwóch firm w zakresie praw własności intelektualnej trafił do sądu arbitrażowego w Norwegii, pomogliśmy w jego rozstrzygnięciu poprzez przygotowanie do analizy i oceny tysięcy rysunków i schematów technicznych, zapisanych m.in. w formacie AutoCAD,
  • podczas postępowania wyjaśniającego na jednego z naszych klientów padło podejrzenie zaangażowania w praktyki korupcyjne. Zweryfikowanie tych zarzutów wymagało zabezpieczenia i przygotowania danych do analizy z przeszło 1000 źródeł (komputery, serwery, nośniki zewnętrzne itp.), które należały do blisko 200 pracowników Spółki.

Twoje główne zadania:

  • wspólna praca z ekspertami z różnych dziedzin, pracującymi nad rozwikłaniem trudnych i ciekawych łamigłówek – problemów, z którymi firmy same sobie nie poradziły, dostarczając możliwość zapoznawania się z treścią dowodów elektronicznych,
  • przygotowywanie do analizy danych i dokumentów z różnych źródeł – komputerów, serwerów, smartfonów, „chmury” oraz innych nośników,
  • rozwijanie naszego środowiska eDiscovery w zakresie dalszej automatyzacji,
  • wprowadzanie nowych funkcjonalności, m.in. Technology Assisted Review (TAR), tłumaczenie maszynowe, analiza i automatyczna kategoryzacja danych,
  • współpraca z naszymi klientami, pomagając im w przeglądzie danych oraz szkoląc w zakresie wykorzystywania Relativity,
  • ciągłe rozszerzanie swojej wiedzy i umiejętności oraz zbieranie nowych doświadczeń,
  • nowe wyzwania i zagadnienia, o istnieniu których jeszcze nie wiedzieliśmy przygotowując to ogłoszenie.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • znajomość zagadnień oraz technologii związanych z branżą IT,
  • umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności interpersonalne,
  • dobra organizację pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i języka polskiego,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą.

Kogo szukamy:

  • Szukamy osób zainteresowanych tematyką eDiscovery, które chętnie podejmują nowe wyzwania i chcą dalej rozwijać się technicznie i merytorycznie w obszarze dowodów elektronicznych.

Oferujemy:

  • pracę w Zespole, który pozwala rozwijać i doskonalić umiejętności zabezpieczania, identyfikacji i wykorzystania dowodów elektronicznych,
  • współpracę z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w pracach dochodzeniowych,
  • pracę na najnowszych rozwiązaniach IT.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.